Τα σημεία δωρεάν ελέγχου Covid-19 από τον ΕΟΔΥ στις 20 Απριλίου

Eurokinissi

Τα 163 Σημεία δωρεάν ελέγχου Covid-19 από τον ΕΟΔΥ για την Τετάρτη 20 Απριλίου είναι τα εξής:

1. Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00

2. Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00

3. Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-18:00

4. 1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο,Σόλωνος 78, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)

5. 2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ,  09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)

6. 3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, Θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

7. 4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

8. 5ο Δημοτικό Ιατρείο-‘Ανω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

9. 6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

10. 7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου),09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

11. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-20:30

12. Δ. Πυλαίας, Κοινοτικό Κατάστημα Χορτιάτη, Μαρτύρων 2ας Σεπτεμβρίου 102, 09:00-15:00

13. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 13:00-19:00

14. Δ. Θέρμαικού, κοινότητα Επανομής, Επανομή, 09:00-15:00

15. Δ. Κορδελιού – Ευόσμου, ΚΑΠΗ Κορδελιού, Καραβαγγέλη 12, 09:00-15:00

16. Δ. Παύλου Μελά, ΚΑΠΗ Ηλιούπολης, Περικλέους 11, 13:00-19:00

17. Δ. Ωραιοκάστρου, ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31,13:00-19:00

18. Δ. Νεάπολης, δημαρχείο Συκεών, Ι. Μιχαήλ 1, 09:30-15:00

19. 8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 09:00-15:00

20. 14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Τριανδρία, Ηρώων 4, 09:00 – 15:00

21. Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 09:00-15:00

22. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00

23. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30

24. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-15:00

25. Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00

26. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

27. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 13:30

28. ‘Ανδρος, Κ.Υ ‘Ανδρου, 09:00 – 17:00

29. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, ‘Αργος, 09:00-15:00

30. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

31. Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-15:00

32. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-14:00

33. ‘Αρτα, Κέντρο Υγείας ‘Αρτας, ISO BOX, 08:30-15:30

34. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:15-20:15

35. Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:00

36. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Οίκημα Μάνα και Παιδί, 08:30-15:00

37. Αχαΐα, Πάτρα, Παμπελοποννησιακό Στάδιο, 09:00-15:00

38. Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας, 08:30-15:30

39. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:00

40. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:30

41. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

42. Έβρος, Κοινότητα Λαβάρων, 09:30 -13:30

43. Έβρος, Νομαρχείο Αλεξανδρούπολης, Σουλίου 2, 09:00 -15:00

44. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:30 -15.30

45. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

46. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00 – 15:00

47. Εύβοια, Ιστιαία, Κέντρο Υγείας Ιστιαίας, 08:30 – 15:30

48. Εύβοια, Ψαχνά , Κέντρο Υγείας Ψαχνών, 09:00 -13:00

49. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου, 08:30-15:30

50. Ζάκυνθος, ΙΚΑ, 08:30-15:30

51. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία, πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:30-16:00

52. Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο Αμαλιάδας, 09:00-15:00

53. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

54. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00

55. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

56. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

57. Ηράκλειο, ISOBOX, Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:30-16:30

58. Ηράκλειο, Κάτω Ασίτες, Πνευματικό Κέντρο Κάτω Ασιτών, 09:00-11:00

59. Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-15:00

60. Θεσπρωτία, Γ.Ν. Φιλιατών, 08:30-13:30

61. Θεσπρωτία, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

62. Θεσπρωτία, Δημαρχείο Πλαταριάς, 10:00-14:00

63. Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 09:00 – 16:00

64. Ικαρία, Ράχες, 10:00 – 15:00

65. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-17:00

66. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-14:00

67. Ιωάννινα, Βουτσαράς, Κέντρο Υγείας, 09:00 – 15:00

68. Ιωάννινα, Πράμαντα, Κέντρο Υγείας, 10:00 – 14:00

69. Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00 – 15:00

70. Καβάλα, Κέντρο Υγείας Χρυσούπολης, 08:30 – 15:30

71. Καβάλα, ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης, 09:00 – 14:30

72. Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-14:00

73. Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00-14:00

74. Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

75. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00-14:00

76. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00

77. Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30

78. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ.Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00

79. Καστοριά, ISOBOX Λεωφόρος Κύκνων, 08:30-15:30

80. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

81. Κεφαλληνία, Αργοστόλι, πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

82. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, Αξιούπολη, 08:30-15:30

83. Κιλκίς, Ξυλοκερατιά, Κοινοτικό Κατάστημα, 09:00-11:30

84. Κιλκίς, Νέο Γυναικόκαστρο, Κοινοτικό Κατάστημα, 12:00-14:30

85. Κιλκίς. Τούμπα, Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-15:00

86. Κιλκίς, Εύζωνοι, Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-10:30

87. Κιλκίς, Μικροδάσος, Αγροτικό Ιατρείο, 11:00-12:30

88. Κιλκίς, Πευκοδάσος, Αγροτικό Ιατρείο, 13:00-15:30

89. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:15-15:15

90. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 08:15- 15:15

91. Κοζάνη, Πλατεία Νίκης, 10:00- 13:00

92. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου,08:30-15:30

93. Κόρινθος, Δημοτικό κτίριο BEAU RIVAGE, Ποσειδώνος και Ηρας 2, Λουτράκι, 09:30-12:30

94. Κως, Πάρκο Πασανικολάκη, 08:00-14:00

95. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:30- 16:30

96. Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Μολάων, 09:30- 14:30

97. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00- 15:30

98. Λακωνία, Δημαρχείο Γυθείου, 09:00- 15:00

99. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία, Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-15:30

100. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00

101. Λάρισα, Ελασσόνα ΚΑΠΗ, 09:00-15:00

102. Λάρισα, Μύλος του Παππά, 08:00-15:30

103. Λάρισα, Κέντρο Υγείας Γόννων, 09:00-12:00

104. Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας. Θεοδωρακοπούλου & Καΐρη, 08:00-15:30

105. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-16:00

106. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

107. Λέσβος, πίσω πλευρά δημοτικού θεάτρου, 10:00 – 14:00

108. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

109. Λευκάδα, Μαρίνα Λευκάδας, ανατολική παραλία, 12:30-13:30

110. Λήμνος, Μύρινα, Γ.Ν Λήμνου, Ηφαίστου 1, 08:45 – 14:45

111. Λήμνος, Π.Ι Πορτιανού, 08:30 – 15:00

112. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου Τριανταφυλλίδη &

Χατζηαργύρη, 08:30-15:30

113. Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 09:00-15:00

114. Μαγνησία, Περιφερειακή Ενότητα Μαγνησίας, Ιωλκού& Αναλήψεως, 09:30-14:30

115. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 15:30

116. Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30 – 14:30

117. Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:30 – 14:30

118. Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου Χώρα, 07:30 – 14:30

119. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00

120. Ξάνθη, Γαλάνη, 09:00 – 13:00

121. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00 – 11:30

122. Πάρος, Εκθεσιακός χώρος Μαρίνα Νάουσας, 12:30 – 14:45

123. Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον, 08:00-15:00

124. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως,08:30-15:30

125. Πέλλα, Ξενιτίδειο Αριδαίας, Λεωφόρος Ξενιτίδη 7, 09:30-14:30

126. Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00

Πιερία, Αστική Σχολή, Ειρήνης 10, 08:30-15:30

127. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09:00-15:00

128. Πρέβεζα, Δημαρχείο Θεσπρωτικού, Θεσπρωτικό , 09:00-11:00

129. Πρέβεζα, Δημαρχείο Λούρου, Λούρος, 11:30-14:00

130. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

131. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

132. Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 08:30-15:30

133. Ροδόπη, Διαλαμπής 14, Ίασμος, 09:00 – 14:00

134. Ρόδος, Πλατεία Κύπρου, Μανδράκι, 09.00-14.30

135. Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

136. Σάμος, ISOBOX έμπροσθεν Κ.Υ Καρλοβάσου Σάμου, 08:00-15:00

137. Σάμος, ISOBOX έμπροσθεν Γ.Ν. Σάμου, 09:00-11:30

138. Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, Βαθύ,(στενό Τρ. Πειραιώς), 08:00-15:00

139. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Σερρών, 08:30-19:30

140. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Ηράκλειας, 09:00 – 15:00

141. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Νιγρίτας, 09:00 – 15:00

142. Σέρρες, Χρυσό, Κτίριο Πολιτιστικού Συλλόγου, 09:00 -15:00

143. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Σιδηροκάστρου, 09:00 – 15:00

144. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Ροδόλιβου, 09:30 – 14:30

145. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Στρυμονικού, 09:00-15:00

146. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου 08:00-15:30

147. Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-15:00

148. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

149. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

150. Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ, 11:00-15:30

151. Τρίκαλα, Κέντρο Υγείας Πύλης, 08:00-10:00

152. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00

153. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00

154. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

155. Φλώρινα, ΔΕΤΕΠΑ Αμυνταιου, Πλατεία Δ. Μάκρη 36 , 08:30 – 15:00

156. Φλώρινα, Ταγματάρχου Σωτηρίου 1, Αίθουσα ΚΑΠΗ, 09:00 – 14:30

157. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο ‘Αμφισσας, 08:00-14:00

158. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

159. Χαλκιδική, Πολύγυρος Χαλκιδικής, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00 -15:00

160. Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 15:00

161. Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 08:30-15:00

162. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:00 – 14:00

163. Χίος, ΚΑΠΗ Δήμου Χίου, Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:30